קרוז עומד בראש הדחיפה של הסנאט לחקיקה שהתקבלה בבית הנבחרים כדי לשנות את אבטחת הגבולות, לטפל במשבר המהגרים

ראשון על FOX: סנטור טד קרוז, אר-טקססמוביל דחיפה בבית העליון ביום חמישי להעביר גרסה משלו לשינוי רפובליקני מקיף של תהליך אבטחת הגבולות והמקלט של ארה”ב שכבר עבר את בית הנבחרים.

חוק אבטחת גבולות היא עברה את הבית התחתון בראשות הרפובליקה הדמוקרטית מוקדם יותר השנה, אך עומדת בפני מאבק קשה יותר בסנאט שבשליטת הדמוקרטים. לקרוז מצטרפים 10 סנאטורים, כולל מנהיג הרפובליקה הדמוקרטית מיץ’ מקונל.

הצעת החוק מסמנת את הגרסה הרפובליקנית של תוכנית הגירה מקיפה לטיפול במשבר המתמשך בגבול הדרומי, זו השנה השלישית שלה, ושם נראה שיש מעט מכנה משותף בין המחוקקים בשתי המפלגות.

BIDEN ADMIN משחרר מהגרים מאסיביים ישירות לרחובות אריזונה כשמשבר גבולות משתולל

הסנאטור הרפובליקני מטקסס טד קרוז

הסנאטור טד קרוז, אר-טקסס, עומד בראש הצעת החוק בסנאט. (פוקס ביזנס)

הצעת החוק תתחיל מחדש את בנייתה של חומת גבול, שתדרוש לא פחות מ-900 מיילים, ותגדיל משמעותית את מספר סוכני משמר הגבול ללא פחות מ-22,000, ובמקביל תחייב איסוף DNA ונתונים ביומטריים של המהגרים.

זה יכלול גם את פרוטוקולי הגנת המהגרים (MPP) מתקופת טראמפ ואת הסכמי שיתוף הפעולה במקלט (ACA), יפליל שהייה מעודפת של ויזה, משנה חוקים הקשורים לילדים ללא ליווי, ותגביל את השימוש של הממשל הפדרלי בשחרורים הומניטריים – שהתרחב מאוד תחת ממשל ביידן והתמודד עם אתגר משפטי. זה גם יחסום את השימוש באפליקציית CBP One למטרות הגירה.

הצעת החוק גם תחסום מימון לארגונים לא ממשלתיים כדי להקל על תחבורה, דיור ושירותים אחרים עבור מהגרים בלתי חוקיים.

“תחת ג’ו ביידן, יש לנו גבול דרומי פתוח לרווחה. משבר הגבול של ביידן יצר את משבר ההגירה הבלתי חוקי הגדול ביותר בהיסטוריה של האומה שלנו”, אמר קרוז בהצהרה. 000 איש בשנה”.

“הצעת החוק הזו תעצור את משבר הגבול של ביידן על ידי בניית חומה, הגדלת תקני המקלט, הגדלת מספר סוכני משמר הגבול ויישום מדיניות אבטחת גבולות יעילה”.

ממשל ביידן הצהיר על גישה משלו למשבר שבו “נתיבי הגירה חוקיים” הורחבו מאוד, כולל השימוש בתוכנית השחרורים, תוך עבודה עם מקסיקו, טיפול ב”סיבות השורש” והתחלת גירוש כותרת 8 מחדש. לדבריהם. לגרום לתהליך לעבוד ודחף את הרפובליקנים לאשר מימון נוסף ולהעביר חקיקה מקיפה כדי לתקן את מה שהם אומרים הוא שיטה “שבורה”. הצעה זו כוללת נתיב לאזרחות עבור מיליוני מהגרים בלתי חוקיים שכבר נמצאים בארה”ב

סיירת הגבול מציבה יעדי הזמנה להביא את מספר מעצרי המהגרים לרמות ניתנות לניהול בתוך הגל החדש

אבל הרפובליקנים האשימו את הממשל באימוץ מדיניות “גבול פתוח” ובדלקת המשבר על ידי החזרת המדיניות של תקופת טראמפ, צמצום האכיפה המקומית והרחבת התפוס והשחרור. הרפובליקנים בשני הלשכות גם דחו על הסף כל חנינה לחייזרים בלתי חוקיים.

החקיקה שמציגה קרוז תרחיב גם את סוגי הפשעים שהופכים מישהו לא כשיר למקלט, תגביל את הזכאות למגיעים לנמלי הכניסה, תחייב מערכת דומה למערכת אימות הזכאות לתעסוקה E-Verify, ותיצור עונשים נוספים על שהייה ממושכת של ויזה. .

ראש איגוד סיירת הגבול אומר שתוכניתו של ביידן לעצור מהגרים בטקסס לא תעזור לסוכנים

מהגרים חוצים לטקסס

קבוצת מהגרים שחצו לארה”ב ממקסיקו מנוהלת על ידי סוכן משמר הגבול באיגל פאס, טקסס ב-25 באוגוסט 2023. (SUZANNE CORDEIRO/AFP דרך Getty Images)

“הייתי בגבול הדרומי וראיתי את הכאוס שם”, אמר הסנאטור דב פישר, אחד המחוקקים שהיה שותף למימון הצעת החוק. “זהו לא פחות ממשבר הומניטרי ובטחוני לאומי. החקיקה שלנו תאלץ את הממשל הזה לנקוט סוף סוף בצעדים כדי לאבטח את הגבול – כמו המשך בניית חומת הגבול, סיום לתפוס ושחרור ולבסס מחדש את תושבותו של הנשיא טראמפ במקסיקו. אם הנשיא ביידן לא רוצה לפעול כדי לפתור את המשבר שהוא יצר, הקונגרס חייב”.

סנסור מרשה בלקבורן, R-Tenn., Tom Cotton, R-Ark., JD Vance, R-Ohio, Roger Marshall, R-Kansas, Eric Schmitt, R-Mo., Tommy Tuberville, R-Ala., Bill Hagerty וג’ון קנדי, אר-לה, כולם נותנים חסות. גם קבוצות הגירה הוקישות, כולל NumbersUSA והפדרציה לרפורמת ההגירה, תמכו בהצעת החוק.

לחץ כאן כדי להוריד את אפליקציית FOX NEWS

הכנסת החוק מגיעה בזמן שהמספרים בגבול עולים שוב. פוקס דיווחה כי יחידות משמר הגבול שוב מתמודדות עם צפיפות ומנסות לעבד מהגרים מהר יותר. כך דיווחה פוקס ניוז ביום רביעי מהדורות רחוב של המהגרים במגזר טוסון החלו.

Leave a Comment