נתנאל האקט מהג’טס בטוח שארון רודג’רס יחזור בעונה הבאה

ניו יורק ג’טס רכז ההתקפה נתנאל האקט דיבר בביטחון במהלך מסיבת העיתונאים שלו ביום חמישי כשאמר שהוא מאמין שארון רודג’רס יחזור בעונה הבאה.

האקט, שבילה כמה שנים עם רודג’רס ב- גרין ביי והיה נקודת ציון מרכזית בהחלטה של ​​הקוורטרבק הוותיק לשחק בג’טס העונה, הוא לא טפח מילים כשדן בספקולציות סביב הפציעה של רודג’רס והאם היא יכולה להסתיים בקריירה.

אהרון רודג'רס מתחמם לפני משחק הג'טס

אהרון רודג’רס מס’ 8 מהניו יורק ג’טס עובר כשהוא מתחמם לפני המשחק מול באפלו בילס באצטדיון מטלייף ב-11 בספטמבר 2023 באיסט רת’רפורד, ניו ג’רזי. (מייקל אוונס/Getty Images)

“אה כן,” אמר האקט כשנשאל אם הוא מאמין שרוג’רס יחזור בשנה הבאה. “בכל פעם שאהרון מחליט משהו, בהצלחה לכל מי שרוצה לשנות את דעתו”.

מרכז JETS נזכר ברגע הרסני שבו רוברט סאלח למד את הפציעה של אהרון רודג’רס: “זה היה מזעזע”

רודג’רס קרע את אכילס שלו בהופעת הבכורה שלו עם הג’טס ביום שני בערב. האקט אמר שההערכה של מה שה-MVP של הליגה ארבע פעמים הכניס ל”מעבר” הזה הופכת את מה שקרה לקשה עוד יותר.

“אני לא חושב שיש מילים לתאר את זה. ברור, אנחנו יודעים כמה הוא חשוב לי – רק בתור בן אדם. אז אני פשוט מרגיש נורא בשבילו. הוא השקיע הכל בארגון הזה, במעבר הזה, ואפילו למרות שהוא לא כאן ברגע זה, זה מדהים לראות את ההשפעה שהייתה לו על הקבוצה הזו”.

אהרון רודג’רס, מספר 8 של ניו יורק ג’טס, עולה על המגרש לפני המשחק מול באפלו בילס באצטדיון מטלייף ב-11 בספטמבר 2023 באיסט רת’רפורד, ניו ג’רזי. (מייקל אוונס/Getty Images)

עם שבוע קצר, הג’טס נאלצו להחזיר את ההתקפה שלהם זאק ווילסון אבל האקט, כפי שהביעו רבים אחרים השבוע, בטוח ביכולות שלו לקראת המשחק ביום ראשון מול דאלאס קאובויס.

לחץ כאן לדיווחי ספורט נוספים ב-FOXNEWS.COM

“אני אגיד לך, הכבוד שלי אליו הוא מעבר לכל מידה,” אמר. “עבור בחור שאין לו שום תרגול, לצאת לשם ולבצע כמו שהוא עשה, זה היה נהדר לראות.”

“הלוואי שהעולם היה יכול להיות בחדר ההלבשה הזה במחצית, רק כדי לראות איך כל הקבוצה מגיבה, במיוחד ההתקפה”, המשיך. “אני חושב שזך עשה עבודה ממש טובה, ואני חושב שהוא שמר על קור רוח וזה כל מה שאתה יכול לבקש”.

זאק ווילסון חוגג

New York Jets #2 זאק ווילסון מגיב כשהוא יורד מהמגרש לאחר הפסד 22-16 בהארכה מול באפלו בילס במשחק NFL באצטדיון MetLife ב-11 בספטמבר 2023 באיסט רת’רפורד, ניו ג’רזי (ניו ג’רזי. (צילום: Elsa/Getty Images)

לחץ כאן כדי להוריד את אפליקציית FOX NEWS

הבחירה השנייה בדראפט ה-NFL 2021, וילסון התקשה משמעותית בשנתיים הראשונות שלו בניו יורק. נראה שהשינוי הגדול ביותר במשחק שלו הגיע מהיכולת ללמוד מרודג’רס – גישה שהג’טס קיוו שתימשך מעבר לשבוע 1 עצמו.

“אני חושב שארון היה מדהים לחלוטין, הוא כנראה אימן אותו יותר ממני או טוד (דאונינג), ואני חושב שהוא הרוויח מזה”, אמר האקט.

Leave a Comment