מחוקקים בקליפורניה העבירו את חקיקת הסחר במין בילדים לאחר שהתעכבו עם האופוזיציה הדמוקרטית

מחוקקים בקליפורניה העבירו ביום רביעי הצעת חוק שתסווג סחר במין בילדים כעבירה חמורה לאחר מחלוקת שעצרה לזמן קצר את החקיקה והפכה לנושא מפלג בין הדמוקרטים במדינה.

בית המחוקקים של קליפורניה העביר את חוק 14 של הסנאט בהצבעה פה אחד של הסנאט של המדינה. הצעת החוק עוברת כעת למושל גאווין ניוסום, שסימן את תמיכתו בעבר.

על פי הוראות החוק, סחר בילדים לצורך מין יסווג כעבירה חמורה ויהווה עבירה פלילית, כלומר חלק מהעבריינים עלולים לעמוד בפני עונשי מאסר משמעותיים.

גבר ממרילנד הואשם בתקיפה מינית של ילדים באנפוליס ללא רישיוןעם סלון: משטרה

מבט אווירי של בירת קליפורניה

קפיטול מדינת קליפורניה בסקרמנטו. (ג’סטין סאליבן/ג’סטין סאליבן)

“היום הוא ניצחון ענק לכל ניצול ששיתף את הסיפור שלו בתקווה לעשות שינוי עם חוק 14 של הסנאט”, אמרה הסנאטור שאנון גרוב, שחיברה את SB 14, בפוסט ב-X, המכונה רשמית טוויטר. “באמצעות העברת החוק הזה אנחנו מעבירים מסר ברור לסוחרי ילדים מתמשכים – אנחנו מתכוונים להוציא אותך מהעסק ולהכניס אותך לכלא.

הצעת החוק הייתה אמורה לעבור בבית המחוקקים במדינה עד דמוקרטים פרלמנטריים בוועדה החזקה של הבית לבטיחות הציבור החליטה שלא לקדם אותה בשל חששות שהיא עלולה להעניש קורבנות של סחר בבני אדם וללכוד אותם במערכת המשפט הפלילי.

הנושא עורר זעם ציבורי ואיומי מוות נגד כמה מחברי ההנהלה. שָׁסוּעַ הוא התבקש על ידי ניוסום להצהיר על כך בפומבי.

הסנאטור הרפובליקני מקליפורניה שאנון גרוב, במרכז, מדבר עם עיתונאים בסקרמנטו ביולי. הצעת חוק שכתב גרוב להחמרת העונשים על סוחרי ילדים עברה ביום רביעי הפרלמנט של המדינה. (AP)

לחץ כאן לאפליקציית FOX NEWS

הצעת החוק התקבלה ביום רביעי בתיקונים קלים, כמו פטור מהפללת קורבנות סחר בבני אדם.

המעבר היה ניצחון עבור הרפובליקנים של המדינה בבית מחוקקים הנשלט על ידי דמוקרטים, שהחזירה בשנים האחרונות לאחור מדיניות קשוחה בנושא פשיעה.

Leave a Comment