כתב בילס נתפס במיקרופון לוהט מדבר על סטפון דיגס: ‘הוא יסתכל לי בפנים ויגיד FU’

באפלו בילס כתבת הצוות מאדי גלאב נשמעה דרך מיקרופון לוהט מדברת על האופן שבו היא מאמינה שמקלט הכוכב סטפון דיגס מתייחס לתקשורת.

סרטון של מצב המיקרופון החם הפך לוויראלי כאשר ניתן היה לשמוע את גלאב מדבר עם חבר אחר בתקשורת שהצוות היה זמין לדבר איתו ביום רביעי. זה היה דיגס ובטיחות מיכה הייד, אפשר לשמוע את גלאב אומר.

לחץ כאן לדיווחי ספורט נוספים ב-FOXNEWS.COM

ואז היא הוסיפה את ההערה הזו.

“אין לו שליטה על סטפון דיגס”, אמרה. “הוא יעשה מה שהוא רוצה.”

סטפון דיגס במהלך מחנה האימונים של בילס

מקלט רחב של באפלו בילס, סטפון דיגס, צופה בתרגילים במהלך מחנה האימונים בפיטספורד, ניו יורק ב-26 ביולי 2023. (צילום AP / אדריאן קראוס)

הקליפ מסתיים בכך שגלאב אומר: “הוא יסתכל לי ישר בפנים ויגיד FU. ככה הוא מתייחס לכולם”.

למרות שלא היה ידוע בתחילה מי דיבר בהקלטה, גלאב הודה בכך בהתנצלות ב-Xu, שנקרא בעבר טוויטר.

כתב NFL לשעבר, ג’ים טרוטר, מגיש תביעת אפליה ותגמול נגד NFL

“אני רוצה לקחת אחריות על מה שאמרתי היום”, כתב גלאב בהצהרה. “אני מאוד מצטער על מה שאמרתי ולא התכוונתי לפגוע. אני מכבד את סטפון דיגס לעזאזל והוא היה אחד השחקנים האהובים עלי לסיקור. יש לו אופי נהדר ומתייחס אלינו במדיה בהרבה כבוד. הוא לוקח זמן מהיום שלו לדבר איתנו, מה שהוא לא צריך לעשות”.

גלאב הוסיף הקשר לשיחה, שנשמעה גם דרך המיקרופון.

סטפון דיגס מדבר עם עיתונאים לאחר מחנה האימונים

רסיבר רחב של באפלו בילס, סטפון דיגס, נואם במהלך מסיבת עיתונאים שלאחר האימון במחנה האימונים של הקבוצה בפיטספורד, ניו יורק, ב-26 ביולי 2023. (צילום AP / אדריאן קראוס)

“להקשר, התקשורת חיכתה שהשחקנים יצאו למסיבת עיתונאים כשהכתב (בבדיחה) אמר לי ללכת להביא את סטפון דיגס”, אמרה. “אמרתי שאין לי שליטה עליו – סטף צועד לפי (קצב) התוף שלו ואני אוהב את זה אצלו. יש לו מערכת יחסים שובבה עם מחלקת הווידאו שלנו, אז בגלל זה אמרתי שהוא כנראה לא יגיד כן אלי לראיון”.

“לא הייתי צריך להגיד את מה שאמרתי ואני מתנצל על כך. סטף לא טועה, אני כן”.

סוכני החשבונות והדיגס לא החזירו טלפונים מיידית לפוקס ניוז דיגיטל לאחר בקשה לתגובה.

למרות שדיגס יכול להיות לוהט על המגרש, לא היו דיווחים על תקריות כלשהן בתקשורת.

סטפון דיגס מסתכל על המגרש

רסיבר הרחבה של באפלו בילס, סטפון דיגס, מתחמם לפני המשחק מול ניו יורק ג’טס באצטדיון MetLife ב-11 בספטמבר 2023 באיסט רת’רפורד, ניו ג’רזי. (מייק סטוב/Getty Images)

לחץ כאן כדי להוריד את אפליקציית FOX NEWS

Diggs היה אחד מהנקודות החיוביות הבודדות מההפסד של Bills’ Week 1 ניו יורק ג’טסגורר 10 מסירות ל-102 יארד עם הטאצ’דאון הבודד הזה של הלילה.

Leave a Comment