דייון סנדרס מתנער מהטיפשות של מדינת קולורדו לאחר הניצחון: “אני הולך לדברים גדולים יותר”

קולורדו היה לו הצחוק האחרון במוצאי שבת, אחרי כל השטויות והריבים בין שני בתי הספר לפני שהעניינים סוף סוף התחילו להתקדם.

לאחר ניצחון כפול בהארכה, דייון סנדרס ו ג’יי נורוול הוא לחץ ידיים באמצע המגרש. המאמן פריים נשאל על נורוול לאחר הניצחון ואמר שיש דברים גדולים יותר לדאוג מהם.

לחץ כאן לדיווחי ספורט נוספים ב-FOXNEWS.COM

דייון סנדרס בשדה פולסום

מאמן ה-CU, דייון סנדרס, עוזב את חדר ההלבשה לעימות הרוקי מאונטיין ב-16 בספטמבר 2023, בפולסום פילד בבולדר. (כריס טילר/רשת USA Today)

“אני יודע ששדור היה משהו בינינו (בסוף)”, אמר סנדרס באמצעות 247 ספורט. “אני יכול להיות קטנוני, אם הם קטנוניים, אבל אין לי זמן לזה. אני על דברים גדולים יותר. אני שמח בשביל אחי. אני באמת. אני שמח שהם נלחמו ו שיחק משחק טוב.. אני שמח בשביל כל אח שעושה את זה והוא מצליח אני באמת.

“אני לא יודע מאיפה כל הדברים האלה באים. אני חייב לענות כי אמא שלי לימדה אותי. אני שמח בשביל הבחור הזה. ההצלחה שלי לא קשורה לשלו. הברכה שלי לא קשורה לברכות שלו. .”

נורוול סיפק קצת חומר ללוח הודעות מוקדם יותר השבוע בזמן שהתייחס לבחירות הלבוש של סנדרס.

הטראוויס האנטר של קולורדו עשוי להיות ‘בחוץ כמה שבועות’ לאחר פציעה מאוחרת, אומר דייון סנדרס

ג'יי נורוול מאמן

המאמן הראשי של קולורדו סטייט, ג’יי נורוול, מגיב לאחר המשחק מול קולורדו באפלו בפולסום פילד בבולדר ב-16 בספטמבר 2023. (אנדרו ווברס-USA Today Sports)

“יצא לנו לצלם חבורה של סרטוני ESPN. וזה נהדר. אהבתי את זה. אבל הילדים שלנו באמת יצאו מהסרטונים האלה עם שבב על הכתף”, אמר נורוול ביום רביעי ב תוכנית הרדיו שלו. “נמאס להם מכל הדברים האלה. ממש נמאס להם מזה.

“ישבתי היום עם ESPN. ולא אכפת לי שהם ישמעו את זה בבולדר. אמרתי להם, ‘הורדתי את הכובע והורדתי את המשקפיים’. ואמרתי, ‘כשאני מדבר עם מבוגרים, אני מוריד את הכובע והמשקפיים’. זה מה שאמא שלי לימדה אותי. הם לא יאהבו אותנו לא משנה מה נגיד או נעשה. זה לא משנה. אז בוא נעלה למעלה ונשחק”.

העניינים התלהטו בין שחקני באפלו וראמס לפני המשחק.

קולורדו סטייט הובילה 11 נקודות כשנותרו 11:22 לפני שדור סנדרס החזיר את הקבוצה לכפות הארכה.

ג'יי נורוול קופץ

המאמן הראשי של קולורדו סטייט, ג’יי נורוול, קופץ כשהוא מכנה את המשחק נגד קולורדו ביום שבת, 16 בספטמבר 2023, בבולדר. (צילום AP/דיוויד זלובובסקי)

לחץ כאן כדי להוריד את אפליקציית FOX NEWS

קולורדו ניצחה את המשחק 43-35.

Leave a Comment